OPONA PEŁNA - SUPERELASTYCZNA 21x8-9 (200x75-9) SOLIDEAL STANDARD
  • OPONA PEŁNA - SUPERELASTYCZNA 21x8-9 (200x75-9) SOLIDEAL STANDARD

OPONA PEŁNA - SUPERELASTYCZNA 21x8-9 (200x75-9) SOLIDEAL STANDARD

921,27 zł
Brutto

OPONA PEŁNA SOLIDEAL ECOMATIC 21x8-9 DO WÓZKA WIDŁOWEGO 

Firma SOLIDEAL jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji opon pneumatycznych - pompowanych, superelastycznych - pełnych,  opasek amortyzujących. Firma SOLIDEAL dostarczania produktów wyjątkowej jakości o najlepszych paramterach użytkowych.

WERSJA: STANDARD

Dodatkowe wersje dostępne na zamówienie:

 

 

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Wybierając opony przemysłowe marki SOLIDEAL wybierasz najwyższą jakość opon do wózków widłowych.

Opona pełna - superelastyczna SOLIDEAL ECOMATIC to idealna opona do zastosowań standardowych, zastosowanie najlepszych mieszanek gum opracowanych w centrum SOLIDEAL, przekładają się na: 

- zmniejszenie oporów toczenia,

- odporność na przebicia,

- świetna stabilność wózka,

- zwiększenie przebiegów, 

- zmniejszają zużycie paliwa i emisji CO 2,

- wysoką żywotność opony,

- znakomitą przyczepność,

- bezproblemowy montaż,

Dodatkowe informacje:

Nośność kg - 2755

Szerokość przekroju (mm) ± 2% 187

Średnica zewnętrzna (mm) ± 2% 517

Średnica wewnętrzna - 9 cali

Opona pasuje na felgę o oznaczeniu - 6.00 - 9

Dodatkowe wersję opon dostępnych na zamówienie: 

Opony antystayczne do wózka widłowego -  stosowane w miejscach zagrożonych wybuchem.

Opony odporne na rozdarcia peknięcia do wózka widłowego 

Opony niebrudzące do wózka widłowego 

Opony do zastosowania w miejscach mokrych i śliskich

Opony o zwiększonej amortyzacji


DODATKOWE INFORMACJĘ NA TEMAT NA JAKĄ FELGĘ MOŻEMY ZASTOSOWĆ TEN RODZAJ OPONY MOGĄ PAŃSTWO PRZECZYTAĆ W ZAKŁADCE " JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE OPONY DO FELG" 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO RÓWNIEŻ OPONY O PODWYŻSZONYCH PARAMETRACH JAKOŚCI DO ZASTOSOWAŃ W MIEJSCACH GDZIE WYMAGANA JEST CIĄGŁA PRACA NA DŁUGICH ODCINKACH PRZEJAZDU NP. W CENTRACH LOGISTYCZNYCH LUB W OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH GDZIE PROCES PRODUKCYJNY TRWA 24/h.

Opona pełna - superelastyczna Solideal MAGNUM to najbardziej wytrzymała uniwersalna i trwała opona superelastyczna na rynku. Opona Solideal Magnum została zaprojektowana by sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników. Tworzona z zastosowaniem najnowszych technik konstrukcyjnych, 3 - warstwowa mieszanka z dużą zawartością kauczuku naturalnego, pozwala uzyskać bardzo wysoką wytrzymałość.

Opona pełna - superelastyczna Solideal XTREME to opona najwyższej jakości przeznaczona do zastosowań profesjonalnych. Opona Solideal Magnum została zaprojektowana by sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników. Tworzona z zastosowaniem najwyższej jakości mieszanki gumowej z kauczuku naturalnego w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości i długich przebiegów oraz wydajności pracy. 

 

 

10 Przedmioty